Referenzen

Firma Frankonia Poland Sp. z o.o. – jeden ze światowych liderów producentów i dostawców pomieszczeń ekranowych i komór bezodbiciowych na rynku EMC – pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą SKCut.

Firma SkCut jest jednym z podwykonawców przy produkcji naszych urządzeń. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z wykonywanych zleceń. Charakteryzuje je szybka realizacja, optymalizacja kosztów, precyzja i seryjność wykonania.

Szczególnie ważny aspekt we współpracy z SKCut to odpowiadające nam możliwości technologiczne firmy w zakresie obróbki metalu. Korzystamy z ich wiedzy technologicznej w zakresie techniki laserowej i obróbki plastycznej metalu.

Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę SKCut jako rzetelnego partnera przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby.

Wszystko to stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez SKCut tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.

FRANKONIA POLAND
ul. Brzegowa 105A — PL-58-200 Dzierżoniów
Dzierżoniów, 27.05.2019 r.
W imieniu firmy Boxmet LTD. Sp. z o.o., producenta sprzętu przeciwpożarowego oraz innych wyrobów metalowych, rekomenduję firmę SK Cut Sp. z o.o. (zakład produkcyjny Jodłownik 40a, 58-262 Ostroszowice) jako doskonałego partnera biznesowego.

Firma SK Cut Sp. z o.o. realizuje dla naszej firmy usługi w zakresie cięcia laserowego oraz obróbki plastycznej blach. Doceniam jakość, terminowość dostaw oraz elastyczność w przypadku, kiedy konieczne jest wykonanie pilnych elementów. Powierzone firmie prace są wykonywanie profesjonalnie i rzetelnie.

Na podstawie długotrwałej współpracy stwierdzam, iż firma SK Cut Sp. z o.o.  jest bardzo dobrym i godnym polecenia wykonawcą usług.

BOXMET Ltd. Sp. z o.o.
Piskorzów 51, 58-250 Pieszyce
Piskorzów 28.05.2019 r.
Firma Myzer Sp. z o.o., niniejszym potwierdza, iż firma SKCut sp. z o.o. wykonuje zlecenia dotyczące cięcia laserowego i obróbki metalu. Wszelkie działania prowadzone przez firmę SKCut prowadzone są systematycznie i dokładnie. Jakość wykonywanych prac i terminowość są zgodne w 100% z umową.

Niewątpliwą zaletą firmy jest doskonała organizacja pracy. Współpraca z właścicielami przebiega bez zakłóceń.

Wspólpracą z firmą SKCut oceniam, jako pomyślną i satysfakcjonującą.

Myzer Sp. z o.o.
ul. Wojrowlcka 49 lok. I, 54-436 Wrocław